KPT06F20-39S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-39S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-39S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-39S
Tau Wae KPT06F20-39S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-39S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-39S
KPT06F2039S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-41PW
KPT06F20-41PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1711 pcs
Tikiake: KPT06F20-41PW.pdf
RFQ
KPT06F20-39SW
KPT06F20-39SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1149 pcs
Tikiake: KPT06F20-39SW.pdf
RFQ
KPT06F20-39PX
KPT06F20-39PX
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F20-39PX.pdf
Tikiake: KPT06F20-41PX.pdf
KPT06F20-39SX
KPT06F20-39SX