KPT06F20-39PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-39PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-39PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-39PX
Tau Wae KPT06F20-39PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1710 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-39PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-39PX
KPT06F2039PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A