KPT06F20-24P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-24P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-24P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-24P
Tau Wae KPT06F20-24P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1581 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-24P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-24P
KPT06F2024P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-24S
KPT06F20-24S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1392 pcs
Tikiake: KPT06F20-24S.pdf
RFQ
KPT06F20-24PY
KPT06F20-24PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1836 pcs
Tikiake: KPT06F20-24PY.pdf
RFQ
KPT06F20-16SW
KPT06F20-16SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F20-16SW.pdf
KPT06F20-24PW
KPT06F20-24PW