KPT06F20-16SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-16SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-16SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-16SY
Tau Wae KPT06F20-16SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1343 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-16SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-16SY
KPT06F2016SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-24PW
KPT06F20-24PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1463 pcs
Tikiake: KPT06F20-24PW.pdf
RFQ
KPT06F20-24S
KPT06F20-24S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1392 pcs
Tikiake: KPT06F20-24S.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP