KPT06F20-16P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-16P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-16P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-16P
Tau Wae KPT06F20-16P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1722 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-16P
KPT06F2016P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-16PY
KPT06F20-16PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1488 pcs
Tikiake: KPT06F20-16PY.pdf
RFQ
KPT06F18A28S
KPT06F18A28S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 399 pcs
Tikiake: KPT06F18A28S.pdf
RFQ
KPT06F20-16PX
KPT06F20-16PX
I roto i te taonga: 1887 pcs
Tikiake: KPT06F20-16PX.pdf
KPT06F18-32SX
KPT06F18-32SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F18-32SX.pdf
KPT06F20-16PW
KPT06F20-16PW
Tikiake: KPT06F20-16PW.pdf
KPT06F20-16PA206
KPT06F20-16PA206