KPT06F18-32SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F18-32SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F18-32SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F18-32SY
Tau Wae KPT06F18-32SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1534 pcs Pepa Raraunga KPT06F18-32SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F18-32SY
KPT06F1832SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-16PW
KPT06F20-16PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1786 pcs
Tikiake: KPT06F20-16PW.pdf
RFQ
KPT06F18-32SZF80
KPT06F18-32SZF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4043 pcs
Tikiake: KPT06F18-32SZF80.pdf
RFQ
KPT06F18-32SYF80
KPT06F18-32SYF80