KPT06F16-26S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F16-26S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F16-26S.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F16-26S
Tau Wae KPT06F16-26S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1632 pcs Pepa Raraunga KPT06F16-26S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F16-26S
KPT06F1626S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F16-26PF187
KPT06F16-26PF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1869 pcs
Tikiake: KPT06F16-26PF187.pdf
RFQ
KPT06F16-26PZ
KPT06F16-26PZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
I roto i te taonga: 2052 pcs
Tikiake: KPT06F16-26PZ.pdf
RFQ
KPT06F16-26SA206
KPT06F16-26SA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F16-26SA206.pdf
KPT06F16-26SW
KPT06F16-26SW
Tikiake: KPT06F16-26SW.pdf
KPT06F16-26PA71
KPT06F16-26PA71
Tikiake: KPT06F16-26PA71.pdf
KPT06F16-26SZ
KPT06F16-26SZ
Tikiake: KPT06F16-26SZ.pdf
KPT06F16-26PY
KPT06F16-26PY
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Tikiake: KPT06F16-26PY.pdf
KPT06F16-26SY
KPT06F16-26SY
Tikiake: KPT06F16-26SY.pdf
KPT06F16-26SA71
KPT06F16-26SA71
Tikiake: KPT06F16-26SA71.pdf
KPT06F16-26PW
KPT06F16-26PW
Tikiake: KPT06F16-26PW.pdf
KPT06F16-26PA206
KPT06F16-26PA206
Tikiake: KPT06F16-26PA206.pdf
KPT06F16-26SWA206
KPT06F16-26SWA206
Tikiake: KPT06F16-26SWA206.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel