KPT06F16-26PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F16-26PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT06F16-26PY.pdf2.KPT06F16-26PY.pdf3.KPT06F16-26PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F16-26PY
Tau Wae KPT06F16-26PY Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F16-26PY
KPT06F1626PY
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06F16-26PY Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE Whakatauranga onamata 7.5A