KPT06B16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT06B16-26P.pdf2.KPT06B16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B16-26P
Tau Wae KPT06B16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1729 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06B16-26P.pdf2.KPT06B16-26P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B16-26P
KPT06B1626P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06B16-26P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B16-23P
KPT06B16-23P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE
I roto i te taonga: 1636 pcs
Tikiake: KPT06B16-23P.pdf
RFQ
KPT06B16-26PW
KPT06B16-26PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP