KPT06B16-23PX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B16-23PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT06B16-23PX.pdf2.KPT06B16-23PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B16-23PX
Tau Wae KPT06B16-23PX Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1528 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06B16-23PX.pdf2.KPT06B16-23PX.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B16-23PX
KPT06B1623PX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06B16-23PX Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE Whakatauranga onamata 7.5A, 13A