KPT06B14-18P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06B14-18P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B14-18P
Tau Wae KPT06B14-18P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2318 pcs Pepa Raraunga KPT06B14-18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B14-18P
KPT06B1418P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B14-18PDZ
KPT06B14-18PDZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1858 pcs
Tikiake: KPT06B14-18PDZ.pdf
RFQ
KPT06B14-15P
KPT06B14-15P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2102 pcs
Tikiake: KPT06B14-15P.pdf
RFQ
KPT06B14-18PX
KPT06B14-18PX