KPT06B14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06B14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06B14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06B14-15P
Tau Wae KPT06B14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2102 pcs Pepa Raraunga KPT06B14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06B14-15P
KPT06B1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06B12-8S
KPT06B12-8S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1858 pcs
Tikiake: KPT06B12-8S.pdf
RFQ
KPT06B12-8SW
KPT06B12-8SW
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 2213 pcs
Tikiake: KPT06B12-8SW.pdf
RFQ
KPT06B14-15PW
KPT06B14-15PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP