KPT02E24-61SWEW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E24-61SWEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: KPT02E24-61SWEW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E24-61SWEW
Tau Wae KPT02E24-61SWEW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1052 pcs Pepa Raraunga KPT02E24-61SWEW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E24-61SWEW
KPT02E2461SWEW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A