KPT02E24-61SWDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E24-61SWDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: KPT02E24-61SWDV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 333 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E24-61SWDV
Tau Wae KPT02E24-61SWDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 333 pcs Pepa Raraunga KPT02E24-61SWDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02E2461SWDV
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E24-61PYDV
KPT02E24-61PYDV
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 549 pcs
Tikiake: KPT02E24-61PYDV.pdf
RFQ
KPT02E24-61SW
KPT02E24-61SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1251 pcs
Tikiake: KPT02E24-61SW.pdf
RFQ
KPT02E24-61PZA206
KPT02E24-61PZA206
Whakaahuatanga: KPT 61C 61#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 1110 pcs
Tikiake: KPT02E24-61PZA206.pdf
KPT02E24-61S
KPT02E24-61S