KPT02E18-32PDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E18-32PDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02E18-32PDV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E18-32PDV
Tau Wae KPT02E18-32PDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1167 pcs Pepa Raraunga KPT02E18-32PDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E18-32PDV
KPT02E1832PDV
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E18-32P
KPT02E18-32P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2617 pcs
Tikiake: KPT02E18-32P.pdf
RFQ
KPT02E18-30S
KPT02E18-30S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1269 pcs
Tikiake: KPT02E18-30S.pdf
RFQ
KPT02E18-32PEXA206
KPT02E18-32PEXA206
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Tikiake: KPT02E18-32PEXA206.pdf
KPT02E18-32PDVA206
KPT02E18-32PDVA206