KPT02E18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02E18-32P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E18-32P
Tau Wae KPT02E18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2617 pcs Pepa Raraunga KPT02E18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E18-32P
KPT02E1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E18-11SYA206
KPT02E18-11SYA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1606 pcs
Tikiake: KPT02E18-11SYA206.pdf
RFQ
KPT02E18-30PA71
KPT02E18-30PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5440 pcs
Tikiake: KPT02E18-30PA71.pdf
RFQ
KPT02E18-32PA71
KPT02E18-32PA71
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E18-32PA71.pdf
KPT02E18-32PEW
KPT02E18-32PEW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Tikiake: KPT02E18-32PEW.pdf
KPT02E18-11SY
KPT02E18-11SY
Tikiake: KPT02E18-11SY.pdf
KPT02E18-30P
KPT02E18-30P
I roto i te taonga: 912 pcs
Tikiake: KPT02E18-30P.pdf
KPT02E18-32PDVA206
KPT02E18-32PDVA206
Tikiake: KPT02E18-32PDVA206.pdf
KPT02E18-30S
KPT02E18-30S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E18-30S.pdf
KPT02E18-32PEWA206
KPT02E18-32PEWA206
Tikiake: KPT02E18-32PEWA206.pdf
KPT02E18-32PDV
KPT02E18-32PDV
Tikiake: KPT02E18-32PDV.pdf
KPT02E18-30PEW
KPT02E18-30PEW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 30POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 865 pcs
Tikiake: KPT02E18-30PEW.pdf
KPT02E18-32PA206
KPT02E18-32PA206
Tikiake: KPT02E18-32PA206.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel