KPT01E16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01E16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT01E16-26P.pdf2.KPT01E16-26P.pdf3.KPT01E16-26P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01E16-26P
Tau Wae KPT01E16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01E16-26P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT01E16-26P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01E16-23PDN
KPT01E16-23PDN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 959 pcs
Tikiake: KPT01E16-23PDN.pdf
RFQ
KPT01E14-5SDZ
KPT01E14-5SDZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1801 pcs
Tikiake: KPT01E14-5SDZ.pdf
RFQ
KPT01E16-26PDN
KPT01E16-26PDN
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP