KPT01E16-23P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01E16-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01E16-23P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01E16-23P
Tau Wae KPT01E16-23P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2160 pcs Pepa Raraunga KPT01E16-23P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-23 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01E16-23P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01E16-26P
KPT01E16-26P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN
I roto i te taonga: 2126 pcs
Tikiake: KPT01E16-26P.pdf
RFQ
KPT01E16-23PDN
KPT01E16-23PDN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP