KPSE06F16-26PA206F0
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F16-26PA206F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: KPSE06F16-26PA206F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F16-26PA206F0
Tau Wae KPSE06F16-26PA206F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2060 pcs Pepa Raraunga KPSE06F16-26PA206F0.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc Cobalt
Raupapa KPSE Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPSE06F16-26PA206F0 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt
Ko te Hononga Nuturu 1.307" (33.20mm) Momo Hoapā Crimp