KPSE06F16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.KPSE06F16-26P.pdf2.KPSE06F16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F16-26P
Tau Wae KPSE06F16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1898 pcs Pepa Raraunga 1.KPSE06F16-26P.pdf2.KPSE06F16-26P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F16-26P
KPSE06F1626P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPSE06F16-26P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F1422P
KPSE06F1422P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 1658 pcs
Tikiake: KPSE06F1422P.pdf
RFQ
KPSE06F16-23SW
KPSE06F16-23SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5566 pcs
Tikiake: KPSE06F16-23SW.pdf
RFQ
KPSE06F16-26PDN
KPSE06F16-26PDN
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F16-26PDN.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F16-23P.pdf
KPSE06F16-26P23F187
KPSE06F16-26P23F187
Tikiake: KPSE06F16-26P23F187.pdf
KPSE06F16-26PA206F0
KPSE06F16-26PA206F0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Tikiake: KPSE06F16-26PA206F0.pdf
KPSE06F16-26PDX
KPSE06F16-26PDX
Tikiake: KPSE06F16-26PDX.pdf
KPSE06F16-23PX
KPSE06F16-23PX
Tikiake: KPSE06F16-23PX.pdf
KPSE06F16-26PA206
KPSE06F16-26PA206
Tikiake: KPSE06F16-26PA206.pdf
KPSE06F16-23S
KPSE06F16-23S
Tikiake: KPSE06F16-23S.pdf
KPSE06F16-26PA71
KPSE06F16-26PA71
Tikiake: KPSE06F16-26PA71.pdf
KPSE06F16-23PW
KPSE06F16-23PW
Tikiake: KPSE06F16-23PW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel