KJL3F23B53SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJL3F23B53SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJL3F23B53SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJL3F23B53SN
Tau Wae KJL3F23B53SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5526 pcs Pepa Raraunga KJL3F23B53SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJL
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJL3F23B53SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold