KJL3F21B16SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJL3F21B16SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJL3F21B16SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJL3F21B16SN
Tau Wae KJL3F21B16SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5534 pcs Pepa Raraunga KJL3F21B16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJL
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJL3F21B16SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold