KJB7T25W61PB
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T25W61PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T25W61PB
Tau Wae KJB7T25W61PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1497 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold