KJB7T25W61JD
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T25W61JD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T25W61JD
Tau Wae KJB7T25W61JD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4415 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -