KJB7T21W41SA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T21W41SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB7T21W41SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T21W41SA
Tau Wae KJB7T21W41SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4808 pcs Pepa Raraunga KJB7T21W41SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB7T21W41SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold