KJB7T21W41PE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T21W41PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KJB7T21W41PE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T21W41PE
Tau Wae KJB7T21W41PE Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5092 pcs Pepa Raraunga KJB7T21W41PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Waehanga Kaihanga KJB7T21W41PE Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT PIN Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea E
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T21W41PEL
KJB7T21W41PEL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT