KJB7T19F32PN
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T19F32PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB7T19F32PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T19F32PN
Tau Wae KJB7T19F32PN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1678 pcs Pepa Raraunga KJB7T19F32PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB7T19F32PN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T19F32SBL
KJB7T19F32SBL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
I roto i te taonga: 2090 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T19F32PNL
KJB7T19F32PNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT