KJB7T19F32PEL
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T19F32PEL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T19F32PEL
Tau Wae KJB7T19F32PEL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2340 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga E Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T19F32PNL
KJB7T19F32PNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
I roto i te taonga: 2378 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T19F32PE
KJB7T19F32PE
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP