KJB6T23W53SB
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23W53SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23W53SB
Tau Wae KJB6T23W53SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5073 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -