KJB6T23W53PE
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23W53PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23W53PE
Tau Wae KJB6T23W53PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1143 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23W53PD
KJB6T23W53PD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1220 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23W53PEL
KJB6T23W53PEL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE