KJB6T23J55AA
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23J55AA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23J55AA
Tau Wae KJB6T23J55AA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4480 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Thermoplastic Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Thermoplastic, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.768" (44.91mm) Momo Hoapā Crimp