KJB6T23J53SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23J53SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23J53SN
Tau Wae KJB6T23J53SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4900 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23J53SA
KJB6T23J53SA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5619 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23J53PAL
KJB6T23J53PAL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1391 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23J53SNL
KJB6T23J53SNL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE