KJB6T21W41HB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21W41HB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS CABLE PIN
Ngā Rauemi: 1.KJB6T21W41HB.pdf2.KJB6T21W41HB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21W41HB
Tau Wae KJB6T21W41HB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS CABLE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4279 pcs Pepa Raraunga 1.KJB6T21W41HB.pdf2.KJB6T21W41HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KJB6T21W41HB Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS CABLE PIN Whakatauranga onamata -