KJB6T21W41BD
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21W41BD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21W41BD
Tau Wae KJB6T21W41BD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5070 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm) Momo Hoapā Crimp