KJB6T21F41SEL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21F41SEL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T21F41SEL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21F41SEL
Tau Wae KJB6T21F41SEL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4009 pcs Pepa Raraunga KJB6T21F41SEL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga E Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm) Momo Hoapā Crimp