KJB6T21F41SBL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21F41SBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T21F41SBL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21F41SBL
Tau Wae KJB6T21F41SBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4277 pcs Pepa Raraunga KJB6T21F41SBL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T21F41SC
KJB6T21F41SC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4190 pcs
Tikiake: KJB6T21F41SC.pdf
RFQ
KJB6T21F41SE
KJB6T21F41SE
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 4266 pcs
Tikiake: KJB6T21F41SE.pdf
RFQ
KJB6T21F41SB
KJB6T21F41SB