KJB6T15F19PNL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15F19PNL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T15F19PNL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15F19PNL
Tau Wae KJB6T15F19PNL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4876 pcs Pepa Raraunga KJB6T15F19PNL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKJB6T15F19PNL Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.266" (32.16mm)