KJB6T15F19PN
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15F19PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB6T15F19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15F19PN
Tau Wae KJB6T15F19PN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5756 pcs Pepa Raraunga KJB6T15F19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB6T15F19PN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold