KJB0T25M29HE
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25M29HE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25M29HE
Tau Wae KJB0T25M29HE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4814 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -