KJB0T25J61SA
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25J61SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25J61SA
Tau Wae KJB0T25J61SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5621 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -