KJB0T25J29PAL
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25J29PAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25J29PAL
Tau Wae KJB0T25J29PAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4780 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Thermoplastic Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -