KJB0T25J29HD
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25J29HD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25J29HD
Tau Wae KJB0T25J29HD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5562 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -