KJB0T19W32SB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T19W32SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: KJB0T19W32SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T19W32SB
Tau Wae KJB0T19W32SB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2298 pcs Pepa Raraunga KJB0T19W32SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount, Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB0T19W32SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT