KJB0T19W32PEL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T19W32PEL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: KJB0T19W32PEL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T19W32PEL
Tau Wae KJB0T19W32PEL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2904 pcs Pepa Raraunga KJB0T19W32PEL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB0T19W32PEL Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded