KJB0T15W19SA
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T15W19SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB0T15W19SA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T15W19SA
Tau Wae KJB0T15W19SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2178 pcs Pepa Raraunga KJB0T15W19SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB0T15W19SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T15W19SC
KJB0T15W19SC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1887 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T15W19SAL
KJB0T15W19SAL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT