KJB0T15W19PE
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T15W19PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T15W19PE
Tau Wae KJB0T15W19PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4459 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T15W19PC
KJB0T15W19PC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4602 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T15W19SB
KJB0T15W19SB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
I roto i te taonga: 5123 pcs
Tikiake: KJB0T15W19SB.pdf
RFQ
KJB0T15W19PEL
KJB0T15W19PEL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT PIN