KJA0T25F37SAL
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25F37SAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Ngā Rauemi: KJA0T25F37SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25F37SAL
Tau Wae KJA0T25F37SAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5798 pcs Pepa Raraunga KJA0T25F37SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-37
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJA Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJA0T25F37SC
KJA0T25F37SC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 3981 pcs
Tikiake: KJA0T25F37SC.pdf
RFQ
KJA0T25F43PN
KJA0T25F43PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5768 pcs
Tikiake: KJA0T25F43PN.pdf
RFQ
KJA0T25F37SA
KJA0T25F37SA