KJA0T25F37PA
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25F37PA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA0T25F37PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25F37PA
Tau Wae KJA0T25F37PA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5105 pcs Pepa Raraunga KJA0T25F37PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111434-0563
IKJA0T25F37PA
IKJA0T25F37PA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold