KJA0T25F29SNL
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25F29SNL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Ngā Rauemi: KJA0T25F29SNL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25F29SNL
Tau Wae KJA0T25F29SNL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5161 pcs Pepa Raraunga KJA0T25F29SNL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 111434-0266
IKJA0T25F29SNL
IKJA0T25F29SNL-ND
Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJA0T25F35PNL
KJA0T25F35PNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT
I roto i te taonga: 4812 pcs
Tikiake: KJA0T25F35PNL.pdf
RFQ
KJA0T25F35SA
KJA0T25F35SA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 128POS CRIMP
I roto i te taonga: 5007 pcs
Tikiake: KJA0T25F35SA.pdf
RFQ
KJA0T25F29SN
KJA0T25F29SN
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP