KJA0T25F29SN
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25F29SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA0T25F29SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25F29SN
Tau Wae KJA0T25F29SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5925 pcs Pepa Raraunga KJA0T25F29SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111434-0014
IKJA0T25F29SN
IKJA0T25F29SN-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold